• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HakkımızdaŞirket Profili;

May Bilişim Hizmetleri 2001 yılında çalışma hayatına başlamış olup, 2006 yılından itibaren May Veri Kurtarma’yı da hizmet yelpazesine ekleyerek bugünlere gelmiştir.

Teknolojinin sürekli değişen ve gelişen yapısı içerisin de, bilişim firması olarak prensiplerinden asla ödün vermeden hizmet sunduğu yapılara doğru çözümler sunmak en temel hedefidir.

May Veri Kurtarma, çözümleri kendi bünyesinde oluşturabileceği gibi, gerekli durumlarda diğer bilişim firmalarının bilgi, beceri ve deneyimlerinden faydalanarak müşteri memnuniyetine dayalı çözüm odaklı duruşlardan her zaman mutluluk duymuş olup; birliktelikten daha büyük güç çıkacağına inanan bilişim firmalarındandır.

Dünü unutmamak;

Bugünü yaşamak;

Yarına emniyetli ve güvenle bakmak…


Veri Kurtarma Hizmetleri

      Çözümleri kendi bünyesinde oluşturabileceği gibi, gerekli durumlarda diğer bilişim firmalarının bilgi, beceri ve deneyimlerinden faydalanarak müşteri memnuniyetine dayalı çözüm odaklı duruşlardan her zaman mutluluk duymuş olup; birliktelikten daha büyük güç çıkacağına inanan bilişim firmalarındandır.

      Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında “Kalitede Süreklilik“, “Üretkenlik“, “Özgün Fikirler“, “Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri“, “Uygun Fiyat“, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

      Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde  iyi olmak, en uygun ve profesyonel çözümleri sunarak, yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.

      Veri Kurtarma Firmamız 2001 yılından günümüze, bilgi teknolojileri konusunda farklı sektörlere uygun çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

      Teknolojinin sürekli değişen ve gelişen yapısı içerisinde prensiplerinden asla ödün vermeden hizmet sunduğu yapılara, doğru çözümler sunmak en temel hedefidir.

      Kurumsal kimliğimizin önceliği; müsteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktır. Bu ihtiyaçları karşılarken müşterilerle sağlıklı dialoglar kurup kaliteli hizmet, yüksek performans, işte verimlilik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

  • Güvenilirlik: Hatasız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak, beklentilere zamanında yanıt vermek.Güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek.
  • Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Tüm alanlar da ki sorumluluk bilincimizle, sunulan çözümlerin; insana, bilgiye, emeğe ,çevreye duyarlı ve saygılı olabilmesini sağlamak.
  • Müşteri Odaklılık: Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan sorumlulukları yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
  • Açıklık (Şeffaflık): Başlangıçtan sonuna kadar, yapılan tüm işlerde; şeffaf, adil ve dürüst olmak.
  • Çözüm Odaklılık: Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.
  • Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark oluşturarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
  • Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.