• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Fiziksel Hasarlı Sabit Diskler

       

         Gündelik kullanımda ya da iş yaşantısının olmazsa olmazı bilgisayarlarımızda, bir çok kullanıcıya ait dokümanların saklandığı hdd (harddiskler),  olası farklı sebeplerden dolayı fiziksel hasar alabilmektedirler. Böyle bir durum karşısında bilgisayarınız açılmayacak ve kaydedilen verilerinize ulaşamayacaksınız. 

         Ulaşamadığınız verileri geri kazanmak için genel olarak paniğe kapılıp internetten araştırma yapsanız da kesin olarak bir çözüme maalesef ulaşamayacaksınız. Veri kaybı yaşanan harddiskinizi profesyonel anlamada ekipmanı olmayan bir bilgisayarcıda istediğiniz kurtarımı gerçekleştiremeyecektir. 

         Sizin için önemli olan bu verileri geri getirmek için profesyonel ekipmanı olan bizler; sahip olduğunuz fiziksel hasara uğramış harddiskinizi alarak, bu iş için özel olarak tasarlanmış min. bütün tozlardan arındırılmış bir ortamda  teknisyen ve mühendislerimiz tarafından veri kurtarmaya has alet ve araçlarla harddiskinizdeki verileri kurtarmayı amaçlamaktayız. 

         May Veri Kurtarma olarak ; harddiskinizi derinlemesine inceleyerek içindeki verilerin yansımasını çıkarıp, yeni sabit bir diske aktarıyoruz. Sonuç olarak diskinizin içindeki bilgiler sağlam bir harddisk içine aktarılarak size teslim edilir. %90 oranla başarı sağlamakla birlikte kişisel bilgi muhafazasında önemli bir problem ortdan kalmış olmaktadır. 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
571 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın