• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Veri Kayıplarını Geri Getirmek

      Hızla gelişen ve sürekli değişime uğrayan teknoloji ile mobil cihazlardaki kameraların çözünürlükleri devamlı artış göstermektedir. Bunun doğrultusunda ise kullanılan cihazların hafızalarının yetersiz olduğu apaçık ortada.Bu nedenlede kullandığımız cihazlara ek hafıza takviyesi yapmak zorunda kalıyoruz. Cihazların dahili depoları, micro sd kartar ve taşınabilir belleklerin yanı sıra artık taşınabilir harddiskler de hafıza takvilerinde büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. 

         Fazla hafızaya ihtiyaç duyduğumuz tek durum tabi ki mobil cihazlarla sınırı kalmıyor. Gelişen iş sektörleri nedeniyle; iş yerimizde kullandığımız verilere iş seyahatlerimizde hatta mesai saatleri dışında evde çalışma durumlarında ihtiyaç duyabiliyoruz. Bunun içinde kaçınılmaz olarak taşınabilir veri depolama cihazarını kullanmak durumundayız.

         Her ne kadar bu cihazlar verilerimizi her an kullanabilme rahatlığını sağlasa da olası durumlarda bu durum maalesef bozulabilmektedir. Veri yükleme esnasında yaşanan ya da her hangi bir nedenle oluşan veri kayıpları sonucunda; cihazımda veri kaybı yaşadım bundan sonra ne yapmalıyım  gibi sorularla bilgisayardan profesyonel anlamda anlayan insanlara başvurmalıyız.

         Sebebi ne olursa olsun veri kaybınızı geri getirmek için kullanılan bazı veri kurtarma programları olsa da bu durum olumlu bir çözüme ulaştırmayabiliyor. Bu nedenle cihazınızdaki kaybolan verileriniz için bu alanda profesyonel veri kurtarma şirketi olarak biz verlerinizi %99’a varan  oranda kurtarmak için elimizden geleni ekibimizce yapmaktayız. Böylece geri kazanılan verilerinizle hem iş hem de özel yaşamınız için hiçbir veri kaybı eksiği olmadan devam edebilirsiniz.

 

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
425 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın