• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Hasarlı Harddiskten Veri Kurtarma

Verilerinizi Kurtaralım...

            Bilgisayar teknolojileri farklı donanımların bir araya gelmesiyle oluşan sistematik bir yapı olmasının yanı sıra pek çok veri ve döküman bu sistemler üzerinde depolanmaktadır. Bilgisayar sistemi üzerinde bulunan tüm veriler; evraklar, belgeler, ses ve görüntü dosyaları, yazılımlar, program ve donanımlar ile ilgili bütün çalıştırılabilir dökümanlar bilgisayarların hard disklerinde kayıt altındadır.

            Bütün bu verilerin depolandığı harddisk sistemleri dış etkenler,  farklı korsan yazılımlar ve  trojanlar ile işlevsiz hale gelebilir veya zaman içinde hasarlanarak  kullanılamaz hale gelebilir. Böylece bilgisayar üzerinde bulunan tüm verilerin çöpe atılması söz konusu olur.. Ancak günümüzde oldukça ilerleyen yazılımlar ve çeşitli yöntemler ile bozulan ve işlevsiz hale gelen harddiklerden bu veriler kurtarılabilir.

 Bozulan Harddisklerden Verilerinizi Nasıl Kurtarıyorz?

            Farklı sebepler sonucunda bozulan veya hasara uğrayan harddisk sistemlerini ilerleyen yazılım olanakları ve veri kurtarma teknikleri ile sorunsuz bir şekilde kurtarmak mümkün hale gelmiştir. Zarar gören harddisk ve harddisk sistemlerinizde kullanılamaz hale gelen verilerinizi farklı yazılımlar ve çeşitli yöntemler eşliğinde; gizlilik prensibi dahilinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu nedenle vermiş olduğumuz tüm bu hizmetler müşterilerimizin isteği doğrultuda, istenilen tüm verileri en noksansız halde kurtarma prensibinde ve müşteri verilerinin firmamızca gizliliğinde en önemli hizmeti sunmaktadır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
352 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın