• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Harici Harddiskten Veri Kurtarma

   

      Başarılı bir veri kaybı kurtarımı için harddisk  analizi  çok önemlidir. Bu nedenle önceliğimiz harddiskinizin bize ulaştırılmasıdır. Harddiskinizin analizinde; diskinizin ne kadarının arızalandığını ve bu arızanın temel nedenleri araştırılır. Buna bağlı olarak verilerinizi kurtarmak için çeşitli süreçler belirleriz. Bu süreçlerde, verilerinizi kurtarmak için gereken malzemeleri ve maliyetlerini belirleriz. Veri kurtarma süreçlerini siz müşterilerimize ulaşarak gereken maliyetleri ve malzemeleri anlatıp onay alınması takdirde veri kurtarma süreci ne başlatırız.

      Eğer harddiskiniz çok hafif darbelere maruz kalmışsa ve iç donanım malzemeleri kırılmamışsa verilerinizi kurtarmak için  profesyonel veri kurtarma yazılımlarını deneriz.

      Eğer ki harddiskiniz daha ağır bir darbeye uğramışsa ve bu darbeler fiziksel yönlü ise, harddiskinizin içindeki kırılan parçaları çıkararak yerine, yeni, sağlam ve orijinal parçaları yerleştiririz. Ardından Profesyonel veri kurtarma yazılımlarımız ile harddiskinizi çalıştırmayı deneriz.
      Ancak harddiskiniz gereğinden fazla ağır darbeler almışsa ve hem fiziksel hem teknik yönlü sorunlar varsa harddiskinizi yeniden yapılandırmak ve yeniden  onarmak amacı ile diskinizi  teknik laboratuvara gönderirirz.

      Harddsikiniz, laboratuvardan onarılmış  hali  ile gelirse harddiskinize verilerinizi kurtarmak için profesyonel yazılımları yükleriz.
      Bu süreçten sonra diskiniz çalışır durumda ise, hardiskinizi size teslim ederiz.


   

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
563 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın